Ogrodzenia

Odpowiadając na potrzeby rynku oraz korzystając z wcześniejszego doświadczenia zajmujemy się także wznoszeniem ogrodzeń.Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie i w konkurencyjnych cenach. W ciągu kilku lat nasza firma wyrosła na regionalnego lidera w zakresie budowy ogrodzeń . Setki zadowolonych klientów oraz kilometry zbudowanych ogrodzeń gwarantują że jesteśmy firmą godną zaufania.

Działamy na terenie województwa Podlaskiego. Posiadamy dwie wykwalifikowane brygady monterskie, wyposażone w specjalistyczne narzędzia i maszyny. Nasze doświadczenie oraz sprzęt pozwala nam realizować zlecenia profesjonalnie i bardzo szybko, a wypracowany przez nas system działania jest przyjazny dla inwestora.

Każde realizowane przez nas zlecenie jest dokładnie dopasowane do potrzeb Klienta. Oferując nasze fachowe doradztwo wspólnie z Klientem omawiamy szczegóły projektu, oceniamy lokalizację pod względem technicznym, ustalamy model ogrodzenia oraz dokonujemy wyceny. Takie podejście gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Bramy

Wykonujemy bramy wjazdowe: przesuwne i skrzydłowe. Ilość wzorów, kształtów i rozwiązań technicznych jest nieograniczona. Każdy z naszych Klientów może wedle uznania dokonać wyboru wzoru oraz stylu bramy wjazdowej swojej posesji.

Ogrodzenia

Firma oferuje Państwu wykonanie całości ogrodzenia posesji bądź firmy. Oferujemy kompleksowe wykonanie począwszy od prac murarskich, wykonania elementów stalowych po prace elektryczne i ślusarskie.

Automatyka bram

Wysokiej klasy automatyka bram jest również jedną z naszych specjalności. Proponujemy Państwu dostawę i montaż automatyki do bram garażowych i wjazdowych. Oferujemy wykonanie zarówno prac elektrycznych, jak i montażowych.


Nasze wybrane relizacje: